Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Ola Bańkowska i jestem tutaj po to, aby wydobyć z Ciebie Twoje naturalne piękno!

Makijażem interesowałam się już w liceum, niestety wybrałam inny kierunek kształcenia… Po kilku miesiącach pracy w swoim ówczesnym zawodzie postanowiłam diametralnie zmienić branżę. Zaczęłam pracować jako modelka plus size (było to sporo kilogramów temu). Szybko okazało się, że wizażystki nie zawsze docierają na plan i zaczęłam malować siebie i inne modelki.

W międzyczasie zostałam konsultantką szwedzkiej firmy kosmetycznej i udało mi się odbyć pierwsze szkolenia z makijażu. Prowadząca je kosmetolog tak bardzo zaraziła mnie swoją pasją, że podjęłam decyzję o zapisaniu się do szkoły kosmetycznej.

Był rok 2015, nadal biegałam na sesje zdjęciowe, pracowałam na Akademii Sztuk Pięknych i rozwijałam swoje pasje – makijaż i stylizację paznokci. W 2017 zdałam egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik usług kosmetycznych. W międzyczasie nabierałam doświadczenia w paru salonach kosmetycznych oraz przy sesjach zdjęciowych, pokazach i eventach…

W końcu nadszedł dzień, kiedy podjęłam decyzję o pracy na własny rachunek. I była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu!

Żeby spełnić wszystkie Wasze (i moje!) oczekiwania, nieustannie się szkolę. Dziękuję moim nauczycielom za całą przekazaną wiedzę i motywację do doskonalenia!

Daniel Sobieśniewski i Karolina Matraszek (PRO Make Up Academy), Ewelina Zych, Magdalena Pieczonka – dziękuję Wam za przekazanie tajników makijażu!

Julia Sasin (Eclair Nails), Emilia Kowalczyk (Julia Nessa), Anna Skibicka (Indigo Nails), Monika Szurmiej-Tutaj (Indigo Nails), Dominika Frąckiewicz (SPN Nails), Ilona Musik (Mistero Milano / Geometric) – dziękuję za całą Waszą wiedzę o stylizacji paznokci!

Bo jak się uczyć, to tylko od najlepszych!